CDS10FD910FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDS10FD910FO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas MICA
Duomenų lapai: CDS10FD910FO3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CDS10FD910FO3 specifikacijos
Dalies numeris CDS10FD910FO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas MICA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28243 pcs Duomenų lapas CDS10FD910FO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.311" L x 0.130" W (7.90mm x 3.30mm) Serija CDS10
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.142" (3.60mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.260" (6.60mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 91pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 91pF