CD7FC241FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD7FC241FO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD7FC241FO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 240PF 1% 300V RADIAL
Duomenų lapai: CD7FC241FO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CD7FC241FO3 specifikacijos
Dalies numeris CD7FC241FO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 240PF 1% 300V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 11282 pcs Duomenų lapas CD7FC241FO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.264" L x 0.110" W (6.70mm x 2.80mm) Serija CD7
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD7FC241F03 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.173" (4.40mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.260" (6.60mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 240pF Mica Capacitor 300V Radial Talpa 240pF