CD7FA751GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD7FA751GO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD7FA751GO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 750PF 2% 100V RADIAL
Duomenų lapai: CD7FA751GO3.pdf
  • Pranešimas
CD7FA751GO3 specifikacijos
Dalies numeris CD7FA751GO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 750PF 2% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 7021 pcs Duomenų lapas CD7FA751GO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±2%
Dydis / Matmenys 0.299" L x 0.134" W (7.60mm x 3.40mm) Serija CD7
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD7FA751G03 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.173" (4.40mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.291" (7.40mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 750pF Mica Capacitor 100V Radial Talpa 750pF