CD6FC111FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD6FC111FO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD6FC111FO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 110PF 1% 300V RADIAL
Duomenų lapai: CD6FC111FO3.pdf
  • Pranešimas
CD6FC111FO3 specifikacijos
Dalies numeris CD6FC111FO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 110PF 1% 300V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 7409 pcs Duomenų lapas CD6FC111FO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.094" W (7.00mm x 2.40mm) Serija CD6
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD6FC111F03 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.173" (4.40mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.173" (4.40mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 110pF Mica Capacitor 300V Radial Talpa 110pF