CD5FC121JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5FC121JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD5FC121JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 120PF 5% 300V RADIAL
Duomenų lapai: CD5FC121JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CD5FC121JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD5FC121JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 120PF 5% 300V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 39929 pcs Duomenų lapas CD5FC121JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.272" L x 0.189" W (6.90mm x 4.80mm) Serija CD5
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.118" (3.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.252" (6.40mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 120pF Mica Capacitor 300V Radial
Talpa 120pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD5FC121GO3F
CD5FC121GO3F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 120PF 2% 300V RADIAL
Sandelyje: 20230 pcs
parsisiųsti: CD5FC121GO3F.pdf
RFQ
CD5FC111JO3F
CD5FC111JO3F
apibūdinimas: CAP MICA 110PF 5% 300V RADIAL
Sandelyje: 35291 pcs
parsisiųsti: CD5FC111JO3F.pdf
RFQ
CD5FC121JO3F
CD5FC121JO3F
apibūdinimas: CAP MICA 120PF 5% 300V RADIAL