CD5FC101JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5FC101JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD5FC101JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 100PF 5% 300V RADIAL
Duomenų lapai: CD5FC101JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD5FC101JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD5FC101JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 100PF 5% 300V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 56730 pcs Duomenų lapas CD5FC101JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.272" L x 0.181" W (6.90mm x 4.60mm) Serija CD5
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-1059
CD5FC101J03
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.118" (3.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.240" (6.10mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 100pF Mica Capacitor 300V Radial Talpa 100pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD5FA201GO3
CD5FA201GO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 200PF 2% 100V RADIAL
Sandelyje: 14343 pcs
parsisiųsti: CD5FA201GO3.pdf
RFQ
CD5FC111JO3F
CD5FC111JO3F
apibūdinimas: CAP MICA 110PF 5% 300V RADIAL
Sandelyje: 35291 pcs
parsisiųsti: CD5FC111JO3F.pdf
RFQ
CD5FC101JO3F
CD5FC101JO3F
apibūdinimas: CAP MICA 100PF 5% 300V RADIAL