CD5FA151JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5FA151JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD5FA151JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 150PF 5% 100V RADIAL
Duomenų lapai: CD5FA151JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CD5FA151JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD5FA151JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 150PF 5% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 32297 pcs Duomenų lapas CD5FA151JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.272" L x 0.169" W (6.90mm x 4.30mm) Serija CD5
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-2907 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.118" (3.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.228" (5.80mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 150pF Mica Capacitor 100V Radial Talpa 150pF