CD5EC360JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5EC360JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD5EC360JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 36PF 5% 300V RADIAL
Duomenų lapai: CD5EC360JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
CD5EC360JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD5EC360JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 36PF 5% 300V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 51400 pcs Duomenų lapas CD5EC360JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.272" L x 0.130" W (6.90mm x 3.30mm) Serija CD5
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.118" (3.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.209" (5.30mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 36pF Mica Capacitor 300V Radial
Talpa 36pF