CD5CC100JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5CC100JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD5CC100JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 10PF 5% 300V RADIAL
Duomenų lapai: CD5CC100JO3.pdf
  • Pranešimas
CD5CC100JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD5CC100JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 10PF 5% 300V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 73965 pcs Duomenų lapas CD5CC100JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.272" L x 0.110" W (6.90mm x 2.80mm) Serija CD5
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-1090
CD5CC100J03
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.118" (3.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.189" (4.80mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 10pF Mica Capacitor 300V Radial Talpa 10pF