CD4FD501JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4FD501JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD4FD501JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 500PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD4FD501JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CD4FD501JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD4FD501JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 500PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 8958 pcs Duomenų lapas CD4FD501JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm) Serija CD4
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.311" (7.90mm) funkcijos RF, High Frequency
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 500pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 500pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD4FD471GO3
CD4FD471GO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 470PF 2% 500V RADIAL
Sandelyje: 7721 pcs
parsisiųsti: CD4FD471GO3.pdf
RFQ
CD4FD501JO3F
CD4FD501JO3F
apibūdinimas: CAP MICA 500PF 5% 500V RADIAL