CD4FD271FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4FD271FO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD4FD271FO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 270PF 1% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD4FD271FO3F.pdf
  • Pranešimas
CD4FD271FO3F specifikacijos
Dalies numeris CD4FD271FO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 270PF 1% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6050 pcs Duomenų lapas CD4FD271FO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm) Serija CD4
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD4FD271F03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.311" (7.90mm)
funkcijos RF, High Frequency Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 270pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 270pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD4FD301GO3F
CD4FD301GO3F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 300PF 2% 500V RADIAL
Sandelyje: 8713 pcs
parsisiųsti: CD4FD301GO3F.pdf
RFQ
CD4FD271FO3
CD4FD271FO3
apibūdinimas: CAP MICA 270PF 1% 500V RADIAL