CD4FD221GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4FD221GO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD4FD221GO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 220PF 2% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD4FD221GO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CD4FD221GO3 specifikacijos
Dalies numeris CD4FD221GO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 220PF 2% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 8058 pcs Duomenų lapas CD4FD221GO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±2%
Dydis / Matmenys 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm) Serija CD4
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.311" (7.90mm) funkcijos RF, High Frequency
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 220pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 220pF