CD4CD180DO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4CD180DO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD4CD180DO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 18PF 0.5PF 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD4CD180DO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CD4CD180DO3 specifikacijos
Dalies numeris CD4CD180DO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 18PF 0.5PF 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 14752 pcs Duomenų lapas CD4CD180DO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±0.5pF
Dydis / Matmenys 0.291" L x 0.110" W (7.40mm x 2.80mm) Serija CD4
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.220" (5.60mm) funkcijos RF, High Frequency
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 18pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 18pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD4ED200DO3
CD4ED200DO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 20PF 0.5PF 500V RADIAL
Sandelyje: 14657 pcs
parsisiųsti: CD4ED200DO3.pdf
RFQ
CD4ED200DO3F
CD4ED200DO3F
Sandelyje: 12193 pcs
parsisiųsti: CD4ED200DO3F.pdf
RFQ
CD4CD180DO3F
CD4CD180DO3F
apibūdinimas: CAP MICA 18PF 0.5PF 500V RADIAL