CD42FD503JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FD503JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD42FD503JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 0.05UF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD42FD503JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CD42FD503JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD42FD503JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 0.05UF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2683 pcs Duomenų lapas CD42FD503JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 1.480" L x 0.469" W (37.60mm x 11.90mm) Serija CD42
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 1.063" (27.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.921" (23.40mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 0.05µF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 0.05µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD42FD473JO3F
CD42FD473JO3F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 0.047UF 5% 500V RADIAL
Sandelyje: 2644 pcs
parsisiųsti: CD42FD473JO3F.pdf
RFQ
CD42FD473KP3
CD42FD473KP3
apibūdinimas: MICA
Sandelyje: 1970 pcs
parsisiųsti:
RFQ
CD42FD503JO3F
CD42FD503JO3F
apibūdinimas: CAP MICA 0.05UF 5% 500V RADIAL