CD42FD433JP3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD42FD433JP3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas MICA
Duomenų lapai: CD42FD433JP3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
6 pcs
  • Pranešimas
CD42FD433JP3 specifikacijos
Dalies numeris CD42FD433JP3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas MICA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2385 pcs Duomenų lapas CD42FD433JP3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys - Serija CD42
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 0.043µF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 0.043µF