CD42FD333JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FD333JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD42FD333JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 0.033UF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD42FD333JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CD42FD333JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD42FD333JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 0.033UF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3492 pcs Duomenų lapas CD42FD333JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 1.441" L x 0.358" W (36.60mm x 9.10mm) Serija CD42
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 1.063" (27.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.890" (22.60mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 0.033µF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 0.033µF