CD42FD243FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FD243FO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD42FD243FO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 0.024UF 1% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD42FD243FO3F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
CD42FD243FO3F specifikacijos
Dalies numeris CD42FD243FO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 0.024UF 1% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3686 pcs Duomenų lapas CD42FD243FO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 1.429" L x 0.319" W (36.30mm x 8.10mm) Serija CD42
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD42FD243F03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 1.063" (27.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.882" (22.40mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 0.024µF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 0.024µF