CD30FD272FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD272FO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD30FD272FO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 2700PF 1% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD30FD272FO3F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
CD30FD272FO3F specifikacijos
Dalies numeris CD30FD272FO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 2700PF 1% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7915 pcs Duomenų lapas CD30FD272FO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.772" L x 0.252" W (19.60mm x 6.40mm) Serija CD30
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD30FD272F03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.437" (11.10mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.850" (21.60mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 2700pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 2700pF