CD30FD223JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD223JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD30FD223JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 0.022UF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD30FD223JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CD30FD223JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD30FD223JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 0.022UF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3937 pcs Duomenų lapas CD30FD223JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.831" L x 0.461" W (21.10mm x 11.70mm) Serija CD30
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.437" (11.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.929" (23.60mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 0.022µF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 0.022µF