CD30FC243JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FC243JO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD30FC243JO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 0.024UF 5% 300V RADIAL
Duomenų lapai: CD30FC243JO3F.pdf
  • Pranešimas
CD30FC243JO3F specifikacijos
Dalies numeris CD30FC243JO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 0.024UF 5% 300V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3449 pcs Duomenų lapas CD30FC243JO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.819" L x 0.409" W (20.80mm x 10.40mm) Serija CD30
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD30FC243J03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.437" (11.10mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.902" (22.90mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 0.024µF Mica Capacitor 300V Radial Talpa 0.024µF