CD19FD512JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD512JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD19FD512JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 5100PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD19FD512JO3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD19FD512JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD19FD512JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 5100PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15014 pcs Duomenų lapas CD19FD512JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.370" W (18.00mm x 9.40mm) Serija CD19
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-3044
CD19FD512J03
CD19FD512JO3-ND
Q2274053
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.343" (8.70mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.591" (15.00mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 5100pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 5100pF