CD19FD332JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD332JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD19FD332JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 3300PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD19FD332JO3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD19FD332JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD19FD332JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 3300PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25382 pcs Duomenų lapas CD19FD332JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.681" L x 0.291" W (17.30mm x 7.40mm) Serija CD19
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-1391
CD19FD332J03
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.343" (8.70mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 3300pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 3300pF