CD19FD221JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD221JO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD19FD221JO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 220PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD19FD221JO3F specifikacijos
Dalies numeris CD19FD221JO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 220PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80686 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.642" L x 0.189" W (16.30mm x 4.80mm) Serija CD19
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-3028
CD19FD221J03F
CD19FD221JO3F-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.343" (8.70mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.500" (12.70mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 220pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 220pF