CD18FD301JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD18FD301JO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD18FD301JO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 300PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD18FD301JO3F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CD18FD301JO3F specifikacijos
Dalies numeris CD18FD301JO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 300PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32791 pcs Duomenų lapas CD18FD301JO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.642" L x 0.189" W (16.30mm x 4.80mm) Serija CD18
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.343" (8.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.500" (12.70mm) funkcijos RF, High Q, Low Loss
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 300pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 300pF