CD17CD020DO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD17CD020DO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD17CD020DO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 2PF 0.5PF 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD17CD020DO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
CD17CD020DO3 specifikacijos
Dalies numeris CD17CD020DO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 2PF 0.5PF 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 79369 pcs Duomenų lapas CD17CD020DO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±0.5pF
Dydis / Matmenys 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm) Serija CD17
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.232" (5.90mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.358" (9.10mm) funkcijos RF, High Q, Low Loss
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 2pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 2pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD16RM0SB
CD16RM0SB
Gamintojai: C&K
apibūdinimas: SWITCH ROTARY DIP HEX 0.40VA 20V
Sandelyje: 30821 pcs
parsisiųsti: CD16RM0SB.pdf
RFQ
CD17CD040DO3F
CD17CD040DO3F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 4PF 0.5PF 500V RADIAL
Sandelyje: 60532 pcs
parsisiųsti: CD17CD040DO3F.pdf
RFQ
CD17CD020DO3F
CD17CD020DO3F
apibūdinimas: CAP MICA 2PF 0.5PF 500V RADIAL