CD15FD910GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD910GO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD15FD910GO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 91PF 2% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD15FD910GO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
CD15FD910GO3 specifikacijos
Dalies numeris CD15FD910GO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 91PF 2% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 66776 pcs Duomenų lapas CD15FD910GO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±2%
Dydis / Matmenys 0.461" L x 0.181" W (11.70mm x 4.60mm) Serija CD15
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.232" (5.90mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.358" (9.10mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 91pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 91pF