CD15FD361FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD361FO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD15FD361FO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 360PF 1% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD15FD361FO3F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD15FD361FO3F specifikacijos
Dalies numeris CD15FD361FO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 360PF 1% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35451 pcs Duomenų lapas CD15FD361FO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Serija CD15
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-2987
CD15FD361F03F
CD15FD361FO3F-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.232" (5.90mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.390" (9.90mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 360pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 360pF