CD15FD201GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD201GO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD15FD201GO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 200PF 2% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD15FD201GO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CD15FD201GO3 specifikacijos
Dalies numeris CD15FD201GO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 200PF 2% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 50246 pcs Duomenų lapas CD15FD201GO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±2%
Dydis / Matmenys 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm) Serija CD15
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.232" (5.90mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.382" (9.70mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 200pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 200pF