CD15FC751GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FC751GO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD15FC751GO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 750PF 2% 300V RADIAL
Duomenų lapai: CD15FC751GO3F.pdf
  • Pranešimas
CD15FC751GO3F specifikacijos
Dalies numeris CD15FC751GO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 750PF 2% 300V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21407 pcs Duomenų lapas CD15FC751GO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±2%
Dydis / Matmenys 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Serija CD15
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD15FC751G03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.232" (5.90mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.390" (9.90mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 750pF Mica Capacitor 300V Radial Talpa 750pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD15FC751JO3F
CD15FC751JO3F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 750PF 5% 300V RADIAL
Sandelyje: 43409 pcs
parsisiųsti: CD15FC751JO3F.pdf
RFQ
CD15FC681JO3F
CD15FC681JO3F
apibūdinimas: CAP MICA 680PF 5% 300V RADIAL
Sandelyje: 36341 pcs
parsisiųsti: CD15FC681JO3F.pdf
RFQ
CD15FC751GO3
CD15FC751GO3
apibūdinimas: CAP MICA 750PF 2% 300V RADIAL