CD15CD150JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15CD150JO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD15CD150JO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 15PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD15CD150JO3F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD15CD150JO3F specifikacijos
Dalies numeris CD15CD150JO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 15PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71065 pcs Duomenų lapas CD15CD150JO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm) Serija CD15
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-2618
CD15CD150J03F
CD15CD150JO3F-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.232" (5.90mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.358" (9.10mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 15pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 15pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD15CD150DO3
CD15CD150DO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 15PF 0.5PF 500V RADIAL
Sandelyje: 63895 pcs
parsisiųsti: CD15CD150DO3.pdf
RFQ
CD15CD180JO3
CD15CD180JO3
apibūdinimas: CAP MICA 18PF 5% 500V RADIAL
Sandelyje: 88453 pcs
parsisiųsti: CD15CD180JO3.pdf
RFQ
CD15CD150JO3
CD15CD150JO3
apibūdinimas: CAP MICA 15PF 5% 500V RADIAL