CD10FD201JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FD201JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD10FD201JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 200PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD10FD201JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD10FD201JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD10FD201JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 200PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 47431 pcs Duomenų lapas CD10FD201JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.209" W (9.90mm x 5.30mm) Serija CD10
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-2813 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.142" (3.60mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.370" (9.40mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 200pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 200pF