CD10FD181FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FD181FO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD10FD181FO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 180PF 1% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD10FD181FO3F.pdf
  • Pranešimas
CD10FD181FO3F specifikacijos
Dalies numeris CD10FD181FO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 180PF 1% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25166 pcs Duomenų lapas CD10FD181FO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.209" W (9.90mm x 5.30mm) Serija CD10
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD10FD181F03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.142" (3.60mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.370" (9.40mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 180pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 180pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD10FD161JO3F
CD10FD161JO3F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 160PF 5% 500V RADIAL
Sandelyje: 38386 pcs
parsisiųsti: CD10FD161JO3F.pdf
RFQ
CD10FD161GO3
CD10FD161GO3
apibūdinimas: CAP MICA 160PF 2% 500V RADIAL
Sandelyje: 35254 pcs
parsisiųsti: CD10FD161GO3.pdf
RFQ
CD10FD181FO3
CD10FD181FO3
apibūdinimas: CAP MICA 180PF 1% 500V RADIAL