CD10ED620FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10ED620FO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD10ED620FO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 62PF 1% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD10ED620FO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CD10ED620FO3 specifikacijos
Dalies numeris CD10ED620FO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 62PF 1% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 34289 pcs Duomenų lapas CD10ED620FO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.370" L x 0.189" W (9.40mm x 4.80mm) Serija CD10
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.142" (3.60mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.339" (8.60mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 62pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 62pF