CD10CD150DO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10CD150DO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD10CD150DO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 15PF 0.5PF 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD10CD150DO3F.pdf
  • Pranešimas
CD10CD150DO3F specifikacijos
Dalies numeris CD10CD150DO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 15PF 0.5PF 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32028 pcs Duomenų lapas CD10CD150DO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±0.5pF
Dydis / Matmenys 0.360" L x 0.189" W (9.15mm x 4.80mm) Serija CD10
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-2913
CD10CD150D03F
CD10CD150DO3F-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.142" (3.60mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.331" (8.40mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 15pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 15pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD10CD180DO3F
CD10CD180DO3F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 18PF 0.5PF 500V RADIAL
Sandelyje: 35404 pcs
parsisiųsti: CD10CD180DO3F.pdf
RFQ
CD10CD150DO3
CD10CD150DO3
apibūdinimas: CAP MICA 15PF 0.5PF 500V RADIAL