CD10CD100DO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10CD100DO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD10CD100DO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 10PF 0.5PF 500V RADIAL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD10CD100DO3 specifikacijos
Dalies numeris CD10CD100DO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 10PF 0.5PF 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66367 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±0.5pF
Dydis / Matmenys 0.358" L x 0.189" W (9.10mm x 4.80mm) Serija CD10
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-2912
CD10CD100D03
CD10CD100DO3-ND
Q4078956
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.142" (3.60mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.331" (8.40mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 10pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 10pF