AXLH901P063EL
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AXLH901P063EL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AXLH901P063EL
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 900UF 63V AXIAL
Duomenų lapai: AXLH901P063EL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AXLH901P063EL specifikacijos
Dalies numeris AXLH901P063EL Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 900UF 63V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23252 pcs Duomenų lapas AXLH901P063EL.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija -10%, +30%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.787" Dia x 1.693" L (20.00mm x 43.00mm)
Serija AXLH Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.835A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 8.1A @ 5kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Can Kiti vardai 338-4288
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 67 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 900µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 67 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 150°C Talpa 900µF