AFK107M2AP44VT-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AFK107M2AP44VT-F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD
Duomenų lapai: AFK107M2AP44VT-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
125 pcs
  • Pranešimas
AFK107M2AP44VT-F specifikacijos
Dalies numeris AFK107M2AP44VT-F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46080 pcs Duomenų lapas AFK107M2AP44VT-F.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.374" W (8.30mm x 9.50mm) Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija AFK_V Sraigtasparnis @ žemos dažnio 594.75mA @ 120Hz
Reitingai AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 170 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.681" (17.30mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 170 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 170 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C Talpa 100µF