AEB686M2CU44T-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AEB686M2CU44T-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AEB686M2CU44T-F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 68UF 20% 160V SMD
Duomenų lapai: AEB686M2CU44T-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
150 pcs
  • Pranešimas
AEB686M2CU44T-F specifikacijos
Dalies numeris AEB686M2CU44T-F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 68UF 20% 160V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29901 pcs Duomenų lapas AEB686M2CU44T-F.pdf
Įtampa - Įvertinta 160V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija AEB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 412.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 750mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 550 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 68µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 68µF Programos General Purpose