AEB336M2DP44B-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AEB336M2DP44B-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AEB336M2DP44B-F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 200V SMD
Duomenų lapai: AEB336M2DP44B-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
150 pcs
  • Pranešimas
AEB336M2DP44B-F specifikacijos
Dalies numeris AEB336M2DP44B-F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 200V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67189 pcs Duomenų lapas AEB336M2DP44B-F.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija AEB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 330mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 1.4 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 33µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Talpa 33µF