ACR220KT
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACR220KT
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas KIT MOTOR RUN RES 220K OHM 1W
Duomenų lapai: ACR220KT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
ACR220KT specifikacijos
Dalies numeris ACR220KT Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas KIT MOTOR RUN RES 220K OHM 1W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2759 pcs Duomenų lapas ACR220KT.pdf
Specifikacijos 220 kOhm, 1W, with QC Terminals Serija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Įrenginio dydis - Priedų tipas Bleeder Resistor
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ACR05B680KGS
ACR05B680KGS
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 68PF 50V NP0 RADIAL
Sandelyje: 3159 pcs
parsisiųsti: ACR05B680KGS.pdf
RFQ
ACR220K
ACR220K
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: RESISTOR BLEEDER 220K OHM 1W
Sandelyje: 5718 pcs
parsisiųsti: ACR220K.pdf
RFQ
ACR05D222KGS
ACR05D222KGS
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 2200PF 100V NP0 RADIAL
parsisiųsti: ACR05D222KGS.pdf
ACR15K
ACR15K
apibūdinimas: RESISTOR BLEEDER 15K OHM 2W