930C1P82K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
930C1P82K-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 930C1P82K-F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.82UF 10% 100VDC AXIAL
Duomenų lapai: 930C1P82K-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
930C1P82K-F specifikacijos
Dalies numeris 930C1P82K-F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.82UF 10% 100VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24601 pcs Duomenų lapas 930C1P82K-F.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC 70V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.378" Dia x 1.000" L (9.60mm x 25.40mm) Serija 930C
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 31 mOhms
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.82µF Film Capacitor 70V 100V Polypropylene (PP), Metallized Axial
Talpa 0.82µF Programos General Purpose