715P22396KA3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 715P22396KA3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.022UF 10% 600VDC RAD
Duomenų lapai: 715P22396KA3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
715P22396KA3 specifikacijos
Dalies numeris 715P22396KA3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.022UF 10% 600VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 98135 pcs Duomenų lapas 715P22396KA3.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 600V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.480" Dia x 0.902" L (12.20mm x 22.90mm) Serija Orange Drop® 715P
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks "Lead Spacing" 0.689" (17.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.772" (19.60mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.022µF Film Capacitor 200V 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.022µF