715P10396KA3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 715P10396KA3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 10000PF 10% 600VDC RAD
Duomenų lapai: 715P10396KA3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
715P10396KA3 specifikacijos
Dalies numeris 715P10396KA3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 10000PF 10% 600VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 93247 pcs Duomenų lapas 715P10396KA3.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 600V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.358" Dia x 0.902" L (9.10mm x 22.90mm) Serija Orange Drop® 715P
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 338-4358
715P10396KA3-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Spacing" 0.689" (17.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.654" (16.60mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 10000pF Film Capacitor 200V 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 10000pF Programos High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber