500C912M350DF2B
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 500C912M350DF2B
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 9100UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: 500C912M350DF2B.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 794 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 794 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
500C912M350DF2B specifikacijos
Dalies numeris 500C912M350DF2B Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 9100UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 794 pcs Duomenų lapas 500C912M350DF2B.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija 500C Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 95°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.250" (31.75mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 5.687" (144.45mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 9100µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Talpa 9100µF