381LX151M350H032
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LX151M350H032 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 381LX151M350H032
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 150UF 20% 350V SNAP
Duomenų lapai: 381LX151M350H032.pdf
  • Pranešimas
381LX151M350H032 specifikacijos
Dalies numeris 381LX151M350H032 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 150UF 20% 350V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4360 pcs Duomenų lapas 381LX151M350H032.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija 381LX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 800mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.1A @ 20kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 150µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 150µF Programos General Purpose