381EL331M160H022
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381EL331M160H022 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 381EL331M160H022
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 160V SNAP
Duomenų lapai: 381EL331M160H022.pdf
  • Pranešimas
381EL331M160H022 specifikacijos
Dalies numeris 381EL331M160H022 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 160V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5704 pcs Duomenų lapas 381EL331M160H022.pdf
Įtampa - Įvertinta 160V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija 381EL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.68A @ 20kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.181" (30.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 540 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 540 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 105°C
Talpa 330µF Programos General Purpose