334K400CS6
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 334K400CS6
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP NETWORK 0.33UF 400V 6DIP
Duomenų lapai: 334K400CS6.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
334K400CS6 specifikacijos
Dalies numeris 334K400CS6 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP NETWORK 0.33UF 400V 6DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7719 pcs Duomenų lapas 334K400CS6.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±10%
Temperatūros koeficientas - Dydis / Matmenys 0.701" L x 0.433" W (17.80mm x 11.00mm)
Serija Capstick® CS Reitingai -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.319" (8.10mm) Dielektrinė medžiaga Polymer, Metallized
Išsamus aprašymas 0.33µF Bussed Capacitor Array 400V 6-DIP Circuit Type Bussed
Talpa 0.33µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
334K400CS6G
334K400CS6G
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP NETWORK 0.33UF 400V 6SMD
Sandelyje: 7185 pcs
parsisiųsti: 334K400CS6G.pdf
RFQ
334HC4102K2EM8
334HC4102K2EM8
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP FILM 0.33UF 1KVAC CHAS MT
Sandelyje: 480 pcs
parsisiųsti: 334HC4102K2EM8.pdf
RFQ
334K400CS6G-FA
334K400CS6G-FA
apibūdinimas: CAP ARRAY 0.33UF 400V 6SMD