32FD3704
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
32FD3704 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 32FD3704
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 4UF 10% 370VAC QC TERM
Duomenų lapai: 32FD3704.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
32FD3704 specifikacijos
Dalies numeris 32FD3704 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 4UF 10% 370VAC QC TERM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5443 pcs Duomenų lapas 32FD3704.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 370V
Tolerancija ±10% Nutraukimas Quick Connect, Disconnect
Dydis / Matmenys 2.156" L x 1.313" W (54.76mm x 33.35mm), Lip Serija MPF
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Montavimo tipas Chassis Mount, Requires Holder/Bracket Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.813" (20.64mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 2.380" (60.45mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 4µF Film Capacitor 370V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Talpa 4µF Programos Motor Run; Power Factor Correction (PFC)