23FD3306
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
23FD3306 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 23FD3306
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 6UF 10% 330VAC QC TERM
Duomenų lapai: 23FD3306.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
23FD3306 specifikacijos
Dalies numeris 23FD3306 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 6UF 10% 330VAC QC TERM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3985 pcs Duomenų lapas 23FD3306.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 330V
Tolerancija ±10% Nutraukimas Quick Connect, Disconnect
Dydis / Matmenys 2.125" Dia (53.98mm), Lip Serija MPF
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Montavimo tipas Chassis Mount, Requires Holder/Bracket Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.813" (20.64mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 2.880" (73.15mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 6µF Film Capacitor 330V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Talpa 6µF Programos Motor Run; Power Factor Correction (PFC)