170123K630EB
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 170123K630EB
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.012UF 630VDC AXIAL
Duomenų lapai: 170123K630EB.pdf
RoHs statusas Prašyti inventoriaus patvirtinimo / užklausos inventorizacijos patvirtinimo
  • Pranešimas
170123K630EB specifikacijos
Dalies numeris 170123K630EB Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.012UF 630VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Prašyti inventoriaus patvirtinimo / užklausos inventorizacijos patvirtinimo
Galimas kiekis 4702 pcs Duomenų lapas 170123K630EB.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.315" Dia x 0.650" L (8.00mm x 16.50mm) Serija 170
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESR
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.012µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Axial
Talpa 0.012µF Programos DC Link, DC Filtering
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
170123J630EB
170123J630EB
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP FILM 0.012UF 5% 630VDC AXIAL
Sandelyje: 5698 pcs
parsisiųsti: 170123J630EB.pdf
RFQ
170124J160DB
170124J160DB
apibūdinimas: CAP FILM 0.12UF 5% 160VDC AXIAL
Sandelyje: 5160 pcs
parsisiųsti: 170124J160DB.pdf
RFQ
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: SENSOR DISTRIBUTOR
Sandelyje: 492 pcs
parsisiųsti:
170123K250AA
170123K250AA
apibūdinimas: CAP FILM 0.012UF 250VDC AXIAL
parsisiųsti: 170123K250AA.pdf
170123J250AA
170123J250AA
apibūdinimas: CAP FILM 0.012UF 5% 250VDC AXIAL
parsisiųsti: 170123J250AA.pdf
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: CONN SAI M MICRO M13 5POS
Sandelyje: 799 pcs
parsisiųsti: 1701240000.pdf
apibūdinimas: CONN MHD M12 13-18MM CBL 5POS
Sandelyje: 634 pcs
parsisiųsti: 1701233000.pdf
Sandelyje: 361 pcs
parsisiųsti:
apibūdinimas: CONN MB M12 UT BASE 5POS
Sandelyje: 760 pcs
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: TERM BLOCK PLUG
170124J250FC
170124J250FC
apibūdinimas: CAP FILM 0.12UF 5% 250VDC AXIAL
parsisiųsti: 170124J250FC.pdf
Sandelyje: 611 pcs
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus